O NÁS,  ANEB CO JE TO NONSTOP server?

Projekt NONSTOP server byl po testech (pod názvem JZD Kněžmost) spuštěn 24.12.2011.  Jako první v ČR/SR a druhý na světě zajišťoval provoz serveru pro multiplayerové farmaření 24hodin denně 7 dní v týdnu již na hře Farming Simulator 2011. 


Hlavním hybatele této myšlenky, vytvořit server, byl nápad pro spuštění starého PC v domácí síti pro možnost hraní kdykoliv na jednom serveru mezi sourozenci a faktu, že nebylo vždy možné sejít se na stejném serveru každý den a v jeden čas.

Jako jediný přežil NONSTOP server a pokračoval s úspěchem ihned po vydání Farming Simulatoru 2013, kdy se rozrostl ještě před příchodem dedikovaného serveru o další, druhý server. Ještě téhož roku se server rozšířil o třetí,
 veřejný server. Každý server byl specificky zaměřen a samozřejmě dostupný zdarma.

Převzali jsme také podporu pro komunitu DriftPOWERS.cz, Česko-Slovenskou komunitu hráčů GTA-SA MP, založenou v roce 2010. Naše podpora spočívá v hostování herního a webového serveru a poskytnutí prostoru na společném Team Speak 3 serveru pro nenáročnou komunikaci vhodnou pro hraní MP her.

Projekt NONSTOP server se snaží na svůj provoz získat finance z prodeje reklamních předmětů a pronájmem prostoru na serveru (reklama, virtuální servery). Prodej reklamních předmětů je zastřešen obchodní společností a probíhá nárazově v akcích.

Díky spolupráci komunity se podařilo také v letech 2014 a 2015 vytvořit vlastní fotografický, nástěnných kalendář, plný různorodých zemědělských strojů.

Za každý projev podpory jsme vděčni, protože motorem projektu jsou hráči sami!

NONSTOP server Mod Team (NSMT)

Začalo to potřebou opravit chyby pro bezproblémový chod serveru. Poté přišla chuť doladit a zlepšit vlastnosti a pokračovalo to tvorbou od samého začátku až do konce. Tato skupina složená z hráčů, převážně členů přítomných od začátků serveru (tzv. tvrdé nebo zdravé jádro, někdy také jako "VEDENÍ SERVERU") se do dnes podílí na chodu serveru, přidružených funkcích (správa kanálů sociálních sítí skupiny a virtuálních serverů) a hlavně tvorbě modů.

Tvorba NSMT je volně dostupná. NSMT může každý podpořit prostřednictvím drobných sponzorských darů zaslaných prostřednictvím služby
PayPal na účet NSMT@nosntop-server.cz a tím také podpořit rozvoj projektu.

FOLLOW US